T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Bakanlığımıza Bağlı Kuruluşlarla İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Yayın Tarihi : 13.09.2022

Bakanlığımıza bağlı kurumlar arasında  var olan iletişimin etkinleştirilerek daha verimli hale getirilmesi amacıyla Bakanlığımızca oluşturulacak olan stratejik planların, hedeflerin doğrultusunda, ulaşılabilir hedefler koyulması için sahadan alınan bilgilerin en etkin ve doğru biçimde ilgili yerlere ulaştırılması amacıyla ilk toplantı İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzde gerçekleştirildi.

Mevcut insan kaynağının verimli ve doğru kullanılması ile birlikte var olan verimliliğin artırılmasına, ulaşılacak hedeflere en ekonomik bir disiplin içerisinde ulaşılmasına ve kurumlar arasında işleyiş bakımından bir bütünlüğe katkı yapacak toplantılar her ay ayrı bir kurumun ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

İl Müdürümüz Seyit YILDIZ istişare toplantısında yaptığı konuşmada; "Bakanlığımızın talimatıyla toplantılarımızda bir araya gelip önemli konuları istişare ederek karşılıklı işbirliği ile çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz. Koordinasyon içinde birlikte hareket etmenin etkin ve verimli olacağına inanıyoruz. Böylece Tarım ve Orman Bakanlığı, kurum ve kuruluşları olarak ortak akılla çalışmalarımıza bir ivme kazandırmayı hedefliyoruz. İlk programımıza İl Müdürlüğümüzde başladık. Her ay diğer kurumlarımızda yapmaya devam edeceğiz.

 Toplantının; Bakanlığımıza ve İlimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.