T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İlçe Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Yayın Tarihi : 18.2.2020

İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda İl Müdürü Seyit YILDIZ başkanlığında İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürlerimizin katılımı ile Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Seyit YILDIZ; "Toplantımıza hoş geldiniz. 2019 yılını geride bıraktık, öncelikle çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bu toplantılarımız sayesinde karşılaşılan sorunları tartışıp, çözüm önerilerini de burada görüşerek çalışmalarımızda 2020 yılında daha başarılı olacağız. 

Çalışma arkadaşları arasında birlik ve beraberlik içerisinde dostluk kurabilmek oldukça önemli. İlçe personelimizin muhtarlar ve çiftçiler ile iyi ilişkiler kurarak koordineli çalışması, personelin yaşadığı sıkıntıların ve taleplerinin çözümü noktasında daha iyi netice vereceğine inanıyorum." dedi.

Açılış konuşmasının ardından tüm Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri yapmış oldukları çalışmalar ve karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgiler verdi. Ayrıca toplantıda 2020 yılında hedeflenen projeler ve 300 fikir -300 proje kapsamında İl ve İlçe Müdürlükleri tarafından yürütülecek projeler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Son olarak İlçe Müdürleri ve Şube Müdürlüklerinin karşılıklı soru cevapları ile toplantı sona erdi.