T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İlçe Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Yayın Tarihi : 15.11.2019

İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda İl Müdürü Seyit YILDIZ başkanlığında İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürlerinin katılımı ile Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Seyit YILDIZ; "Toplantımıza hoş geldiniz. Öncelikle çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bu toplantılarımız sayesinde karşılaşılan sorunları tartışıp, çözüm önerilerini de burada görüşerek çalışmalarımızda daha başarılı olacağız. 

Çalışma arkadaşları arasında birlik ve beraberlik içerisinde dostluk kurabilmek oldukça önemli. İlçe personelimizin muhtarlar ve çiftçiler ile iyi ilişkiler kurarak koordineli çalışması, personelin yaşadığı sıkıntıların ve taleplerinin çözümü noktasında daha iyi netice vereceğine inanıyorum." dedi.

Açılış konuşmasının ardından tüm Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri yapmış oldukları çalışmalar ve karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgiler verdi. Son olarak İlçe Müdürleri ve Şube Müdürlüklerinin karşılıklı soru cevapları ile toplantı sona erdi.