28.11.2018 / Gösterim Sayısı : 99

Sivas Valisi Sayın Salih AYHAN İl Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

#27.11.2018 Sivas Valisi Salih AYHAN İl Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Sivas Valisi Salih AYHAN ve Vali Yardımcısı Mustafa Yüksel KARADAĞ İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Valimiz Sayın Salih AYHAN ziyaretine Müdürlüğümüz Personeli ile sohbet ederek başladı.  Daha sonra İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Müdürümüz Seyit YILDIZ, İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımı ile toplantı gerçekleştirildi.

Sivas Valisi Salih AYHAN toplantıda yaptığı konuşmada; "Tarım ve hayvancılık en önemli önceliklerimizden bir tanesi. Sektör paydaşları ile birlikte alan hakimiyeti olan, süreç yöneten, çiftçimizin derdine derman olan bir kurumsunuz ve olmaya devam edeceksiniz. Eğitimlerimizle, projelerimizle, yapısal sorunlarımızı gidermekle ve güzel bir birliktelik ile hep beraber çiftçimizin yaşam kalitesini artırmak için çabalayacağız. Bu sıcak, samimi, içten ortamdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Yolumuz bahtımız açık olsun." dedi.

Sivas Valisi Sayın Salih AYHAN'ın konuşmasının ardından İl Müdürümüz Seyit YILDIZ; Bakanlığımız tarafından yürütülen projeler, 2018 ve 2019 yılında İl Özel İdare bütçeli yürütülen ve yürütülecek olan projeler, Doğu Anadolu Projesi kapsamında yürütülen projeler ve İl Müdürlüğümüzün diğer faaliyetleri hakkında brifing verdi.


''