18.6.2018 / Gösterim Sayısı : 288

Ramazan Bayramı Sonrası İl Müdürlüğü Personeli Bayramlaşma Töreninde Bir Araya Geldi

#18.06.2018 Ramazan Bayramı Sonrası İl Müdürlüğü Personeli Bayramlaşma Töreninde Bir Araya Geldi

Sivas İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli bayram tatilinin ardından bir araya gelerek bayramlaştı. Düzenlenen bayramlaşma töreni; İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Seyit YILDIZ, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve personellerin katılımıyla gerçekleştirildi.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Seyit YILDIZ ve kurum çalışanlarının bayramlaştığı törende; "Ramazan bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyor, daha nice bayramlara ailenizle, sevdiklerinizle birlikte kavuşmanızı Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.

Bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Ramazan ayı birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma ayıdır. Hepimiz tarım ailesinin birer ferdiyiz ve Sivas tarımına, dolayısıyla ülke tarımına hizmet ediyoruz. Bu kapsamda tüm kademede çalışan personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Ramazan bayramının ülkemizde barışa, kardeşliğe ve birliğe vesile olmasını diliyorum" dedi.

Personel arasında kaynaşmayı sağlayan ve kurum içinde birlik ve beraberliği pekiştiren bayramlaşma, İl Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.


''