15.5.2018 / Gösterim Sayısı : 289

Tarıma Değer Katanlar Ödüllendirildi…

#15.05.2018 Tarıma Değer Katanlar Ödüllendirildi…

Bulunduğu yörede çalışmaları sonucu farklılık oluşturan yayımcı personelin ortaya çıkarılması, bu çalışmalardan herkesin haberdar olması, yararlanması, bu çalışmaların ödüllendirilmesiyle motivasyonun artırılması, tarımsal yayımın öneminin vurgulanması amacıyla düzenlenen "Tarıma Değer Katanlar Yarışması Ödül Töreni" Bakanlıkta gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Seyit YILDIZ'ın da katıldığı Ödül Töreninin de Müdürlüğümüz Arazi Toplulaştırması ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürü Mustafa YILDIRIM ve Ziraat Yüksek Mühendisi Osman Nuri BULUT birlikteliğiyle hazırlanan "Hudutsuz Ürün köy Projesi" Jüri Özel Ödülüne layık görüldü.

Türkiye çapında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı il ve ilçe müdürlüğü personelinin çalışmalarının aday gösterildiği yarışma, "Bireysel Çalışmalar" ve "Kadın ve Erkek Yayımcılar" kategorilerinde düzenlendi.

Yarışmaya, Denizbank AŞ tarafından sağlanan finansal destek sponsorluğuyla kadın yayımcılar kategorisinde 8, erkek yayımcılar kategorisinde 16 ve projeler kategorisinde 28 olmak üzere toplam 52 aday proje veya kişi katıldı.

Törende jüri üyelerine teşekkür belgesi verilirken, yarışmada 14 kategoride 16 proje ve 21 yayımcı personel ödüle layık görüldü. 


''